Gala Sylwestrowa w Filharmonii Gorziwskiej31-12-2019

"HOLA ESPANA, CIAO ITALIA"

"Tegoroczna gala sylwestrowa upłynie pod znakiem pięknej muzyki południa - będzie klasyka w klimacie włoskim oraz muzyka hiszpańska i latynoamerykańska."
Wykonam m.in. Habanerę z opery Carmen Georges'a Bizeta, pieśni hiszpańskie i tradycyjne piosenki wenezuelskie a także własne utwory, w których zagram również na cuatro - wenezuelskiej narodowej odmianie gitary. Zapraszam!

        WYKONAWCY:
        Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
        Jacek Kraszewski / dyrygent
        Beatriz Blanco / śpiew, cuatro
        Wojciech S. Wocław / prowadzenie gali

Beatriz Blanco i "Alegrija"27-10-2019

Beatriz Blanco wystąpi z triem smyczkowym "Alegrija" w klubie "Czerwony Fortepian" w Kielcach.

W programie muzyka latynoamerykańska i utwory autorskie wokalistki.
Bilety w cenie 50 zł do nabycia w klubie.

Msza Kubańska28-09-2019

Beatriz Blanco weźmie udział w wykonaniu Mszy Kubańskiej José María Vitier, w której zaśpiewa partię mezzosopranu.

Koncert odbędzie się w ramach XIV Festiwalu Muzyki Sakralnej "Musica Sacromontana" w Gostyniu. Będzie to polska prapremiera tego dzieła. Wstęp wolny.


Rytmy Iberoamerykańskie21-09-2019

Stowarzyszenie "Muzyka Łączy" zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy podczas koncertu Rytmy Iberoamerykańskie w Centrum "Łowicka".

Beatriz Blanco zaśpiewa i zagra popularne melodie wenezuelskie i własne utwory.
Koncert prowadzony będzie w językach polskim i hiszpańskim.
Bilety w cenie 26 zł do nabycia przez stronę www.kupbilecik.pl.

1000 Żurawi dla Wenezueli14-09-2019

Japońska legenda głosi, że ten, kto złoży tysiąc papierowych żurawi w intencji jakiegoś życzenia, może liczyć na jego spełnienie.

W ramach Festiwalu Pięknej Książki w Piasecznie, w godz. od 12:00 do 20:00, Beatriz Blanco zaprasza dzieci i dorosłych do składania papierowych ptaków techniką origami aby spełniło się życzenie poprawy warunków bytowych mieszkańców jej rodzinnego kraju, Wenezueli. Wstęp wolny.


Sto Lat Violety!21-12-2017

3 grudnia 2017 r. w Służewskim Domu Kultury w Warszawie (ul. Jana Sebastiana Bacha 15) o godz. 18:00 Beatriz Blanco zagra recital utworów chilijskiej piosenkarki Violety Parry, przygotowany na setną rocznicę jej urodzin we współpracy z Ambasadą Chile w Polsce.

W programie utwory z ostatniej płyty artystki Las ultimas compositiones de Violeta Parra takie jak: Gracias a la Vida, Volver a los 17, Run Run se fue pa'l Norte, El Guillatun. Recital przeplatany będzie opowieścią o życiu i twórczości artystki. Wstęp wolny.

Premiera "¡Tan Lejos!"19-11-2017

Wkrótce odbędzie się premiera debiutanckiej płyty Beatriz Blanco - ¡Tan Lejos! (Tak daleko!). Album zawiera utwory z popularnej i tradycyjnej muzyki wenezuelskiej, piosenki chilijskiej artystki Violety Parry oraz autorskie kompozycje.

Zapraszamy 25 listopada 2017 r. o godz. 19:00 do kawiarni Biały Konik (Bílý Koníček) w Muzeum Etnograficznym w Warszawie, przy ul. Kredytowej 1. Wstęp wolny.


Home © Copyright 2009 Beatriz Blanco
projekt i administracja: Wincenty Karpiński